Ayak fetişi aslında yüzyıllardır süre gelen bir yönelim. Bu yönelim genellikle ayaklar ve ayakkabıların görülmesiyle dokunulmasının cinsel uyarılma oluşturduğu durumlar olarak adlandırılır.

Ayak Fetişi Tavsiyeleri

Ne yazık ki günümüzde birçok kişi partnerine hem hijyenik takıntılardan hem de egemenlik simgelerinden ötürü ayak getişini gösteremeyebiliyor. Ayak veya ayakkabı üzerine cinsel fetişleri olan insanlar, fetişin hayatlarında çok erken yaşlarda oluştuğunu belirtirler. Bunun yanı sıra ayak fetişi sonradan da oluşabilir ancak genellikle hayatınızda kalıcı olur. Eğer siz de bu hazza sahipseniz vereceğimiz tavsiyelerle beraber son derece eğlenceli vakitler geçireceğinize inanıyoruz. İşte karşınızda ayak fetişi tavsiyeleri.

Ayak Masajı

Ayak fetişi tavsiyelerinin bir diğer önerisi masaj. Ayaklar vücudumuzun en temel noktalarından biri olduğu için, getirileri de haliyle oldukça yüksektir. Partnerinizin ayaklarıyla fazlaca ilgilenmek işin özünde ne sizi ne de onu egemen kılar. Bu durumda masaj yöntemini niye günlük rutininiz haline getirmeyesiniz ki? Bu işi oldukça hijyenik ve estetik yaptığınız sürece gayet eğlenceli vakitler geçireceğinize hiç şüphe yoktur. Lakin çatlamış topuklar veya kopuk tırnaklar aranızdaki cinselliği saniyeler içinde bitirebilir, kendinize bakım yapmayı lütfen unutmayın. Bunun için gerekli kremleri kullanmayı ve düzenli olarak bakımlarınızı gerçekleştirmeyi bilmelisiniz. Hatta sevgili kızlar, eğer uslu bir partneriniz varsa tırnaklarınızı boyamasına bile izin verilebilirsiniz.

Ayakkabılar

Bazı durumlarda ayakkabılar ayakların önüne geçebilir, işin aslı bu oldukça da olağan bir durumdur. Ayakkabıların partnerlerinizde uyandırabileceği duyguları tahmin bile edemeyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki her ayakkabı doğru ayakkabı olmayabilir.Bazı insanlar sandaletlere, bazıları topuklu ayakkabılara zaaf duyarken, kösele ve özellikle spor ayakkabılara ilgi duyanların sayısı da bir hayli fazla. Bize göre karşı tarafı etkilemenin yolu aslında sizin kendinizi hangi ayakkabıyla seksi bulmanızla doğru orantılıdır. Örneğin ayak yapınıza, parmaklarınıza ve tırnaklarınıza güveniniz tamsa sandaletler bu iş için çok uygun olabilir. Bunun yanı sıra topukluların yüzyıllardır şehvet uyandıran sesleriyle auranızı tamamen değiştirebilir, partnerinizi çılgına çevirebilirsiniz. Eğer özgüveniniz kösele ya da spor ayakkabıyla yükseliyorsa emin olun partnerinizin odak noktası da onlar olmaya başlayacaktır. Tabii son olarak, ayakkabınızın temiz olmasına da özen gösterin.

Parmak Zevki

Artık işleri biraz daha ilerletme zamanı. geldi. Partrenize patronun kim olduğunu hissettirmek için bu yöntem işe yarayacaktır, ancak çok hızlı da olmayın. Partnerinize topuğunuzu ya da ayakkabınızın ucunu yalamasına izin verin, yani ayağınızı ona hızlıca teslim etmeyin. Yavaş yavaş egemenliğin sizde olduğunu ona kanıtlayın.

Onu sırtüstü yatırın ve parmaklarınızın her birini tek tek emdirin. Partnerinizin dilini her parmağınızın içinde ve dışında gezdirdiğinden emin olun. Parmaklarınızı partnerinizin vücudunda aşağıya doğru indirin, hatta meme uçlarında dolaştırın. Ancak ara ara ayaklarınızı öpmesi için tekrar ağzına götürmeyi de ihmal etmeyin.

Ayak Mastürbasyonu

Ayak fetişi tavsiyelerimizin bir diğer maddesine geldik. Mastürbasyon çoğumuzun bildiği gibi sadece eller yardımıyla yapılmaz. Partnerinizin penisini 2 ayağınızın ortasına alın ve bildiğimiz mastürbasyon hareketlerini ayaklarınızla yapmaya başlayın. Ayaklar eller kadar hünerli olmadığı için bu uygulama her partnere aynı zevki vermeyebilir, ancak şunu bilin ki eğer partnerinizin ayaklara zaafı varsa bu duruma bayılacaktır.

Parmağınızı İçeriye Sokun

Ayak fetişi tavsiyeleri listemizin son önerisinin sadece profesyonellere göre olduğunu başlangıçta belirtelim. Bu yöntemle parmaklarınız artık karşı tarafın sadece ağzına girmeyecek, parnerinizin genital bölgesi ve anüs bölgesi şimdi parmaklarınızı bekliyor. Ancak bu hiç de kolay bir iş değil, Sakin ve sabırlı olmalısınız. Elinizle de destek almayı sakın unutmayın. Kayganlaştırıcılar bu aktivite için çok yararlı olacaktır.

Ayak fetişi tavsiyeleri listemizin sonuna geldik. Yaptığımız önerilerle beraber cinsel hayatınıza farklı heyecanlar katabilir, deneyimler yaşayabilirsiniz. Daha fazlası için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın, bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!