Sizlere hayatınızda büyük yer kaplayacak bir olayın rehberliğini yapacağız. Şüphesiz ki bu deneyim herkesin hayatında önemli bir yer kaplar. Aradan yıllar geçse bile, geriye dönüp baktığınızda, yaşadığınız ilgili deneyimi en ince ayrıntılarıyla hatırlarsınız. Ancak eğer bu işi ilk defa yapacaksanız ve düzgün bir yol haritanız yoksa, bu hatıralar sizin için kabusa da dönüşebilir. İşte bu sebepten, karşınızda 5 maddeyle ilk defa öpüşeceklere tavsiyeler:

Öpülmek İstediğinizden Emin Olun

Birçok kişi kafasında yaşayacağı deneyimi kurgularken, olayların gidişatı sonucu büyük hayal kırıklığına uğrar ve özgüveni kırılır. Bu noktada emin olmanız gereken şey karşınızdaki kişinin de sizle aynı duyguları paylaşıyor olduğu ve sizi öpmek istediğinden emin olmanız.

Kafanızda Kurgulayın

Olayları kafanızda kurgulamanız gerek. Nerede buluşacağınız, partnerinizle nerede ve nasıl yakınlaşacağınız, nasıl geliştireceğiniz ve nasıl sonlandıracağınız, bunların hepsini tekrar tekrar düşünün. Her şey kontrolünüzde olsun, spontane olmasına izin vermeyin.

Nefesinizi Ferah Tutun

En çok atlanan ancak en dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi nefes durumudur. Partnerinizle direkt olarak nefesinizi paylaşacağınızı unutmayın, dolayısıyla ağzınız temiz ve nefesiniz de ferah olmalı.

Dudaklarınızı Kullanın

5 maddeyle ilk defa öpüşeceklere tavsiyeler listemizin en önemli noktası dudak kısmıdır. Dudaklarınızı çok iyi kullanmanız, partnerinizi sürekli aktif tutmanız deneyiminize değer katacaktır. Sabit olmayın. Dudaklarınızı partnerinizde gezdirin, hatta daha ileri gitmek isterseniz dilinizi bile kullanabilirsiniz!

Vücudunuzu Kullanın

Deneyim esnasında vücudunuzu kullanmanız en az dudaklarınızı kullanmanız kadar önemli. Ellerinizle partnerinizin belini kavrayın, yakın temasta bulunmaya çalışın ve sürekli aynı pozisyonda kalmayan. Partnerinizin yüzünü okşayabilir, ona sürekli bir güven duygusu verebilirsiniz.

BONUS - Kendinize Güvenin

Güven duygusu bu konunun en önemli unsurlarından birisidir. Önce kendinize, sonra da partnerinize bu duygu en iyi şekilde aşılamalısınız. Size bonus tavsiyemiz "KENDİNİZE GÜVENİN!" olacaktır. Kendinize ne kadar güvenirseniz, o kadar rahat hareket eder ve o kadar iyi bir deneyim yaşarsınız. Güven, bu işin yarısını oluşturur. İşin ucunda ölüm olmadığını hatırlayın, rahat olun, kendiniz olun ve öz güveninizi doruklarına çıkartın.

5 Maddeyle İlk Defa Öpüşeceklere Tavsiye - SON

5 maddeyle ilk defa öpüşeceklere tavsiyeler listemizin sonuna geldik. Tavsiyelerimize en uygun şekilde uyarsanız gerçekten iyi bir iş çıkartacağınıza inanıyoruz. Temennimiz, her şeyin gönlünüzce olacağı ve hayallerinizi süsleyen deneyimi yaşamanız yönünde oluyor. Daha fazlası için hem sitemizi hem de sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın. (SEO İÇİN BURAYA SİTEYE HERHANGİ BİR İÇ BAĞLANTI LİNKİ VE DIŞ BAĞLANTI LİNKİ GEREKLİ. DIŞ BAĞLANTI OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARINI ÖNERİYORUM. AYNI ŞEKİLDE URL'Yİ BAŞLIKLA AYNI YAPMAYI VE GÖRSELLERE BAŞLIKLA AYNI OLARAK ALT METİN EKLEMEYİ UNUTMAYIN.)