Menu
Your Cart

Hakkımızda

Cinsel sağlık, insanın yaşam kalitesinin en önemli göstergelerinden biridir.

Buna rağmen cinsellik geçmişten günümüze her daim tabu olarak görülmüştür. Bu sebeple bireyler kendileri için en doğru ve sağlıklı yöntemleri keşfetmek isterken, bir o kadar da zorlanıyorlar ancak Yetişkin Sepeti artık Cinselliği tabu olmaktan çıkartıyor.

Biz Yetişkin Sepeti ekibi olarak bu tabunun yıkılmasını sağlamak ve sektöre kalite getirmek için yola çıktık.

Yetişkin Sepeti olarak ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmeyi, müşterimizin hak ettiği hizmeti ona sağlamak için "zaten yapılması gereken" olarak algılıyoruz.

Yetişkin Sepeti olarak biz; deneyimli ama heyecanlı, içerdiği faydalı bilgiler ile eğitici ama aynı zamanda eğlendiren, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri satan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz.

Dünya Sağlık Örgütü’ne görea cinsellik; duygusal, fiziksel, sosyal ve entellektüel yönleri olan, bireyler arasında iletişimi ve aşkı zenginleştiren bileşenlerden oluşmaktadır. Cinsellik, doğuştan başlayan yaşam boyunca şekillenen, bireyin yalnızca biyolojik ve fiziksel değil, düşünsel, duygusal ve toplumsal bütünlüğünü sağlayan, bireyler arasında sevginin ve iletişimi güçlendiren iyilik halidir.

Cinselliğin ifadesi kişiden kişiye değişebilir ancak Yetişkin Sepeti herkesi anlamaya çalışır ve her zevke yönelik hizmet sunar.

UNUTMADAN;

  • Ürünlerimiz teknoloji ve danışmanlık firması altında faturalandırılır.
  • Kargo tamamen gizlidir ve standart hediye paketiyle kaplanır, ürün kolisinde de bir marka ya da Logo bulunmaz.
  • Ödeme yöntemi tamamen güvenilirdir. Yetişkin Sepeti SSL Sertifikaları ve 3D secure yöntemi ile Sitemizi ve Ziyaretçilerimizi korur.
  • Kart bilgileriniz asla saklanmaz.
  • Ürünler kişisel hijyen grubunda bulunduğu için iade ya da değişiklik yapılamaz.
  • İstanbul içi aynı gün kargo mevcuttur. Profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kargonuzun yerini takip edebilirsiniz. Ürünü getiren kurye dâhil hiç kimse ürün içeriğini bilmez. Teknoloji ürünü olarak düşünürler.
  • Ürünlerimiz barkotludur ve her markanın kendi web sitesinden ayrıca kontrolü yapılabilir.
  • Ürün gruplarımızda cinsiyet, yönelim ve diğer hiçbir konuda ayrımcılık yapmayız ve yasalar önünde bir sorun teşkil etmeyen bütün zevk ve fantezilere saygı duyarız.